Carlo Gavazzi Teholähde SPME241001 24VDC 4,2A 100W
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto12 kpl heti
Netistä toimitettavissa12 kpl heti
Tilauskoodi
SPME241001
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
Korvaa tuotteet  SPMA241001 (3,8A) ja SPMA241001S (4,2A
Teholähde DIN-kiskoon.
- lähtö jännite/virta 24 VDC/4,2A
- syöttöjännite 90-264 VAC ja 120-370 VDC
- koko L=90.0, K=91.0, S=55.5 mm
- asennus Din kiskoon
- ruuviliittimet
- LED näyttö syöttöjännite
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 135 x 106 x 92 mm.
Lähtöjännite
24VDC