Carlo Gavazzi Teholähde SPMA241001S 100W
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
SPMA241001S
Sähkönumero
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Teholähde DIN-kiskoon.
- lähtö jännite/virta 24 VDC/4,2A
- syöttöjännite 90-264 VAC ja 120-370 VDC
- koko L=90.0, K=91.0, S=55.5 mm
- asennus Din kiskoon
- ruuviliittimet
- LED näyttö syöttöjännite
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 135 x 106 x 92 mm.
Lähtöjännite
24VDC