Carlo Gavazzi Virtamuuntaja CTD5S2005AXXX 200A/5A (avattava)
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
CTD5S2005AXXX
Sähkönumero
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Virtamuuntaja, 200A/5A, tarkkuusluokka 1, kaapeli/kiskoasennus.
Avattava virtamuuntaja kaapeliin tai kiskoon. Ensiovirta 200A ja toisiovirta 5A. Kaapelin max. halkaisija 26 mm. Kisko max. 26x32mm. Paloluokka UL 94 V-0.