Carlo Gavazzi ROG4X1002M2503X Sisältää 3kpl virtamuuntajaa
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
ROG4X1002M2503X
Sähkönumero
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Mittausalue: 20 A — 4000 A AC
Yhteensopiva: suunniteltu käytettäväksi EM210- ja EM530-energianmittareiden kanssa.
Kaapeli (sisämitta / pituus): 250 mm halkaisija 90mm (suljettava kelamalli, soveltuu kaapelin ympärille)