Sanpek LED-SPM-25W-Hi 4000lm 3000K 3x2,5 Clear
kpl
Toimitusaika arviolta 1 - 3 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Saatavuus
Arviolta 1 - 3 vrk tilauksesta, aikaisintaan 15.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
- Kirkas ja maitolasi kansi
- Suuri energiansäästö jopa 90%
- Korvaa 2 x G24 PL lampput 75% energiansäästöllä myös alasvaloissa 50% paremmalla valoteholla
- SELV-järjestelmä
- 230VAC / 50Hz
Värilämpö: 3000K
Valovirta: 4000lm
Teho: 25W
Kanta/kytkentä: 3x2,5mm
Mitat: 210mm x 38mm
Kanta / Kytkentä
3x2,5mm painonastaliitin