Sanpek LED-SPM-15W-Hi 2800lm 4000K 3x2,5 Clear
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto4 kpl heti
Netistä toimitettavissa4 kpl heti
Saatavuus
Heti
- Kirkas ja maitolasi kansi
- Suuri energiansäästö jopa 90%
- Korvaa 2 x G24 PL lampput 75% energiansäästöllä myös alasvaloissa 50% paremmalla valoteholla
- SELV-järjestelmä
- 230VAC / 50Hz
Tekniset tiedot
Kansi: Clear
Värilämpö: 4000K
Valovirta: 2800lm
Teho: 15W
Kanta/kytkentä: 3x2,5mm
Mitat: 150mm x 32mm
Kanta / Kytkentä
3x2,5mm painonastaliitin