Sanpek LED-SPM-12W-Hi 2100lm 4000K 3x2,5 Clear
kpl
Toimitusaika arviolta 1 - 3 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
Sähkönumero
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 1 - 3 vrk tilauksesta, aikaisintaan 15.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
- Kustannustehokkain Retrofit valaistusratkaisu
- Helppo asentaa (magneetti kiinnitys).
- Tarvittaessa metallinen asennusalusta PC-valaisimiin
- Kirkas ja maitolasi kansi
- Suuri energiansäästö jopa 90%
- Korvaa 2 x G24 PL lampput 75% energiansäästöllä myös alasvaloissa 50% paremmalla valoteholla
- SELV-järjestelmä
- 230VAC / 50Hz
Tekniset tiedot
Kansi: Clear
Värilämpö: 4000K
Valovirta: 2100lm
Teho: 12W
Kanta/kytkentä: 3x2,5mm
Mitat: 125mm x 32mm
Kansi
Clear
Kanta / Kytkentä
3x2,5mm painonastaliitin