Sanpek LED-SPM-10W-Hi 1700lm 4000K 3x2,5 Clear
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto5 kpl heti
Netistä toimitettavissa5 kpl heti
Tilauskoodi
Sähkönumero
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
- Kustannustehokkain Retrofit valaistusratkaisu
- Helppo asentaa (magneetti kiinnitys).
- Tarvittaessa metallinen asennusalusta PC-valaisimiin
- Kirkas ja maitolasi kansi
- Suuri energiansäästö jopa 90%
- Korvaa 2 x G24 PL lampput 75% energiansäästöllä myös alasvaloissa 50% paremmalla valoteholla
- SELV-järjestelmä
- 230VAC / 50Hz
Tekniset tiedot
Kansi: Clear
Värilämpö: 4000K
Valovirta: 1700lm
Teho: 10W
Kanta/kytkentä: 3x2,5mm
Mitat: 110mm x 32mm
Kansi
Clear
Kanta / Kytkentä
3x2,5mm painonastaliitin