Carlo Gavazzi Teholähde SPDE241201 24VDC 5,0A 120W, 85-264AC tulo
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
SPDE241201
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Carlo Gavazzi teholähde DIN-kisko kiinnityksellä.
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 65 x 150 x 145 mm.
Lähtöjännite
24VDC