Chint NC-6 Minikontaktori, 9A, 230VAC, 50Hz, 4 Sulkeutuvaa / NC60910230V50HZ 247571
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto14 kpl heti
Netistä toimitettavissa14 kpl heti
Tilauskoodi
NC60910230V50HZ
Sähkönumero
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
NC6 Pienoiskontaktoria käytetään moottoreiden (4 kW) kauko-ohjaussovelluksissa.
Standardit: IEC/EN 60947-4-1
Ympäristölämpötila: -5 °C … +40 °C
Kelan jännite (AC): 230V
1 NO
Yhdistämällä kontaktoriin lämpörele NR211 saadaan aikaan suorakäynnistin
Paino
0,42 kg(Sisältää mahdollisen myyntipakkauksen painon)
Tuotemerkki
Chint
Chint
185 tuotetta
Tuotteet, joita on ostettu usein tämän tuotteen kanssa
Chint NC-6 Minikontaktori, 9A, 230VAC, 50HZ, 3sulk/1A 247473
Hinnat kirjautumalla
NC60901230V50HZ / 247473
Heti saatavilla
Chint NR 4-6ALämpörele 268140
Chint NR 4-6ALämpörele 268140
NR225J 268140
Heti saatavilla
Chint NR 2.5-4A Lämpörele 268139
NR225I 268139
Chint Kontaktori, 18A 7.5kW, 230VAC, 50Hz, 3P 221545