Carlo Gavazzi Teholähde SPD242401 24VDC 10A 240W 90-264AC TULO
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
SPD242401
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Korvaava tuote on SPDM242401  (jos tuote on loppu)
-24VDC 10A 240W, 85-264AC tulo
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 70 x 105 x 105 mm.
Lähtöjännite
24VDC