Carlo Gavazzi Virtamuuntaja TCD2M20080CMX (avattava), 200A/333mV, tarkkuusluokka 1, RJ11-liitäntä
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
TCD2M20080CMX
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Avattava virtamuuntaja Carlo Gavazzi EM271 energia-analysaattorille. Ensiövirta 200A ja toisiojännite 333mV. Kaapelin max. halkaisija 15,5mm. Anturin kaapelipituus 1,5m. Automaattinen ensiövirran nimellisarvon tunnistus EM271 energia-analysaattorilla. RJ11- liitäntäkaapelin pituus 80cm.