Eaton Vikavirtasuojakytkin Xpole / PFIM-80/4/03-A 300ma
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
235448
Sähkönumero
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 7 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 21.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
EC000003 - Vikavirtasuojakytkin
Napojen lukumäärä:
4
Nimellisjännite (V):
400
Nimellisvirta (A):
80
Mitoitettu vikavirta (A):
0,3
Mitoitettu eristysjännite Ui (V):
440
Syöksyjännitekestoisuus Uimp (kV):
4
Asennustapa:
DIN-kisko
Vikavirran tyyppi:
A
Selektiivinen suojaus:
ei
Lyhytaikaisesti viivästetty laukaisu:
ei
Oikosulkukatkaisukyky (Icw) (kA):
10
Sykäysvirrankestoisuus (kA):
0,25
Lukitsin:
kyllä
Taajuus:
50 Hz
Lisäyksikkömahdollisuus:
kyllä
Kotelointiluokka (IP):
IP20
Leveys (moduulipaikkojen määrä):
Upotussyvyys (mm):
70,5
Ympäristön lämpötila käytön aikana (°C):
Ympäristön likaantumisaste:
2
Liitettävä johdin, monisäikeinen (mm²):
Liitettävä johdin, lanka (mm²):
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 76 x 70 x 80 mm.
Laukaisuherkkyys
300mA
Napaisuus
Nimellisvirta
80A