Eaton Kalustemerkkivalo C22-L-W-230, Valkoinen, 230VAC
kpl
Toimitusaika arviolta 7 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
121644
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 7 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 21.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Eaton kalustemerkkivalo 22mm asennusreikään.
Tekniset tiedot
Väri: Valkoinen
Asennusreiän halkaisija: 22,5mm
Käyttöjännite: 230VAC
Liittimet: Ruuvi (2 x 0.5 - 1.5 mm2)
Linssin malli: Litteä
Hyväksynnät: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
Käyttölämpötila: -25 - +70 °C