Eaton Kalustemerkkivalo C22-L-R-230, Punainen, 230VAC
Tilauskoodi
121645
Tuotteen kuvaus
Eaton kalustemerkkivalo 22mm asennusreikään.
Tekniset tiedot
Väri: Punainen
Asennusreiän halkaisija: 22,5mm
Käyttöjännite: 230VAC
Hyväksynnät: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
Käyttölämpötila: -25 - +70 °C