Eaton Kalustemerkkivalo C22-L-B-230, Sininen, 230VAC
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto5 kpl heti
Netistä toimitettavissa5 kpl heti
Tilauskoodi
121648
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
Eaton kalustemerkkivalo 22mm asennusreikään.
Tekniset tiedot
Väri: Sininen
Asennusreiän halkaisija: 22,5mm
Käyttöjännite: 230VAC
Liittimet: Ruuvi (2 x 0.5 - 1.5 mm2)
Linssin malli: Litteä
Hyväksynnät: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
Käyttölämpötila: -25 - +70 °C