Eltako Langaton sysäysrele 1NO 230V 10A / FL62NP-230V
kpl
Toimitusaika arviolta 3 - 15 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
FL62NP-230V / 2616886
Sähkönumero
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 3 - 15 vrk tilauksesta, aikaisintaan 17.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Langaton sysäysrele 10A/250 V AC, 45x45x18 mm. 1 sulkeutuva (NO), potentiaali vapaa.
FL62NP-230V
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 45 x 45 x 18 mm.