Carlo Gavazzi Monitoimiaikarele 12VDC/12-240VAC
kpl
Toimitusaika arviolta 4 - 14 vrk.
Etherma Skandinavia varasto0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
DMB51CW24
Sähkönumero
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Arviolta 4 - 14 vrk tilauksesta, aikaisintaan 18.5.2026. Arvion luotettavuus on hyvä.
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
• Aika-alueet 0.1 s - 100 h
• 7 eri toimintoa:
Op - vetohidastus
In - vetohipaisu
Io - vetohipaisu pulssin takareunasta
Id - vetohipaisu pulsssin etu- sekä takar.
Dr - päästöhidastus
R - symmetrinen työ/tauko, työaika ensin
Rb - symmetrinen työ/tauko, taukoaika ensin
• Automaattinen tai manuaalinen käynnistys
• Toistotarkkuus: ≤0.2%
• Lähtö: 5 A SPDT tai 5 A DPDT relettä
• Asennus DIN-kiskoon DIN/EN 50 022 mukaan
• 17,5 mm
• Syöttöjännite 12 VDC ja 12-240 VAC
• LED osoitus syöttöjännitteelle sekä lähtöreleelle
Tuote voidaan toimittaa kirjeessä. Tätä tuotetta mahtuu kirjeeseen 12 kpl.
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 95 x 75 x 25 mm.