Sanpek LED-SPM-12W 1300lm 3000K 3x2,5 Clear
kpl
Varastossa
Etherma Skandinavia varasto5 kpl heti
Netistä toimitettavissa5 kpl heti
Saatavuus
Heti
- Kirkas ja maitolasi kansi
- Suuri energiansäästö jopa 90%
- Korvaa 2 x G24 PL lampput  75% energiansäästöllä myös alasvaloissa 50% paremmalla valoteholla
- SELV-järjestelmä
- 230VAC / 50Hz
Värilämpö: 3000K
Valovirta: 1300lm
Teho: 12W
Kanta/kytkentä: 3x2,5mm
Mitat: 116x31mm
Tehokerroin (PF-arvo): 0,9
Kanta / Kytkentä
3x2,5mm painonastaliitin
Värilämpö
3000K
Tuotemerkki
Sanpek
Sanpek
110 tuotetta
Katso myös
Sanpek 12W Asennusalusta Sinkitty teräs