NEXA LCMR-1000, Vastaanotin ON/OFF, 1000W, 1-kan.
Tilauskoodi
14327
Sähkönumero
Viivakoodi
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Tuote ei ole myynnissä tällä hetkellä.
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
ON/OFF toiminnolla oleva vastaanotin kiinteään asennukseen.
- Voidaan yksinkertaisesti kiinnittää kojerasiaan.
- Maksimi kuorma (resistiivinen): 1000 W
- SULAKE
LCMR-1000 on varustettu lasiputkisulakkeella, 250 V/T 5 A, joka
suojaa ylikuormitukselta
Tekninen nimi: LCMR-1000
Koko: 53 x 53 x 25 (mm)
VAIHTOEHTOINEN TUOTE!
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 127 x 217 x 35 mm.