Carlo Gavazzi ROG4X1002M2503X Sisältää 3kpl virtamuuntajaa
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
ROG4X1002M2503X
Electrical number
Product description
Mittausalue: 20 A — 4000 A AC
Yhteensopiva: suunniteltu käytettäväksi EM210- ja EM530-energianmittareiden kanssa.
Kaapeli (sisämitta / pituus): 250 mm halkaisija 90mm (suljettava kelamalli, soveltuu kaapelin ympärille)