Carlo Gavazzi Virtamuuntaja CTD5S2505AXXX 250A/5A (avattava)
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
CTD5S2505AXXX
Product description
Virtamuuntaja, 250A/5A, tarkkuusluokka 1, kaapeli/kiskoasennus.
Avattava virtamuuntaja kaapeliin tai kiskoon. Ensiovirta 250A ja toisiovirta 5A. Kaapelin max. halkaisija 26 mm. Kisko max. 26x32mm. Paloluokka UL 94 V-0.
The approximate size of the packed product or the sales package is 100 x 100 x 160 mm.