Eaton DILEM-10-C(230V50/60HZ) jousiliittimet
pc
Delivery time approximately 7 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
231667
Product description
Eaton Moeller® -sarjan DILEM-kontaktori, 230 V 50/60 Hz, 3-napainen, 380 V 400 V, 4 kW, koskettimet N/O = normaalisti auki = 1 N/O, jousiliittimet, vaihtovirtakäyttö
The approximate size of the packed product or the sales package is 45 x 52 x 58 mm.