Carlo Gavazzi Teholähde SPDE241201 24VDC 5,0A 120W, 85-264AC tulo
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
SPDE241201
Product description
Carlo Gavazzi teholähde DIN-kisko kiinnityksellä.
The approximate size of the packed product or the sales package is 65 x 150 x 145 mm.
Lähtöjännite
24VDC