Chint NC-6 Minikontaktori, 9A, 230VAC, 50Hz, 4 Sulkeutuvaa / NC60910230V50HZ 247571
pc
Available in stock
Store14 pcs immediately
Available in the webstore14 pcs immediately
Product code
NC60910230V50HZ
Electrical number
Bar code
Log in and order
Availability
Immediately
Detailed availability
Product description
NC6 Pienoiskontaktoria käytetään moottoreiden (4 kW) kauko-ohjaussovelluksissa.
Standardit: IEC/EN 60947-4-1
Ympäristölämpötila: -5 °C … +40 °C
Kelan jännite (AC): 230V
1 NO
Yhdistämällä kontaktoriin lämpörele NR211 saadaan aikaan suorakäynnistin
Weight
0,42 kg(Includes the weight of the packaging)
Brand
Chint
Chint
185 products
Products that have often been purchased with this product
Chint NC-6 Minikontaktori, 9A, 230VAC, 50HZ, 3sulk/1A 247473
Ask for the price
NC60901230V50HZ / 247473
Available in stock
Chint NR 4-6ALämpörele 268140
Chint NR 4-6ALämpörele 268140
NR225J 268140
Chint NR 2.5-4A Lämpörele 268139
NR225I 268139
Chint Kontaktori, 18A 7.5kW, 230VAC, 50Hz, 3P 221545