Carlo Gavazzi Teholähde SPD242401 24VDC 10A 240W 90-264AC TULO
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
SPD242401
Product description
Korvaava tuote on SPDM242401  (jos tuote on loppu)
-24VDC 10A 240W, 85-264AC tulo
The approximate size of the packed product or the sales package is 70 x 105 x 105 mm.
Lähtöjännite
24VDC