Carlo Gavazzi Virtamuuntaja TCD2M20080CMX (avattava), 200A/333mV, tarkkuusluokka 1, RJ11-liitäntä
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
TCD2M20080CMX
Product description
Avattava virtamuuntaja Carlo Gavazzi EM271 energia-analysaattorille. Ensiövirta 200A ja toisiojännite 333mV. Kaapelin max. halkaisija 15,5mm. Anturin kaapelipituus 1,5m. Automaattinen ensiövirran nimellisarvon tunnistus EM271 energia-analysaattorilla. RJ11- liitäntäkaapelin pituus 80cm.