Eaton Kalustemerkkivalo C22-L-G-230, Vihreä, 230VAC
pc
Delivery time approximately 7 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
121646
Bar code
Product description
Eaton kalustemerkkivalo 22mm asennusreikään.
Tekniset tiedot
Väri: Vihreä
Asennusreiän halkaisija: 22,5mm
Käyttöjännite: 230VAC
Liittimet: Ruuvi (2 x 0.5 - 1.5 mm2)
Linssin malli: Litteä
Hyväksynnät: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
Käyttölämpötila: -25 - +70 °C