Eaton Kalustemerkkivalo C22-L-B-230, Sininen, 230VAC
pc
Available in stock
Store5 pcs immediately
Available in the webstore5 pcs immediately
Product code
121648
Bar code
Log in and order
Availability
Immediately
Detailed availability
Product description
Eaton kalustemerkkivalo 22mm asennusreikään.
Tekniset tiedot
Väri: Sininen
Asennusreiän halkaisija: 22,5mm
Käyttöjännite: 230VAC
Liittimet: Ruuvi (2 x 0.5 - 1.5 mm2)
Linssin malli: Litteä
Hyväksynnät: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
Käyttölämpötila: -25 - +70 °C