Carlo Gavazzi Virtamuuntaja CTD5S2005AXXX 200A/5A (avattava)
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
CTD5S2005AXXX
Electrical number
Product description
Virtamuuntaja, 200A/5A, tarkkuusluokka 1, kaapeli/kiskoasennus.
Avattava virtamuuntaja kaapeliin tai kiskoon. Ensiovirta 200A ja toisiovirta 5A. Kaapelin max. halkaisija 26 mm. Kisko max. 26x32mm. Paloluokka UL 94 V-0.