Eltako Langaton sysäysrele 1NO 230V 10A / FL62NP-230V
pc
Delivery time approximately 3 - 15 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
FL62NP-230V / 2616886
Electrical number
Bar code
Product description
Langaton sysäysrele 10A/250 V AC, 45x45x18 mm. 1 sulkeutuva (NO), potentiaali vapaa.
FL62NP-230V
The approximate size of the packed product or the sales package is 45 x 45 x 18 mm.