Carlo Gavazzi Monitoimiaikarele 12VDC/12-240VAC
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
DMB51CW24
Electrical number
Bar code
Product description
• Aika-alueet 0.1 s - 100 h
• 7 eri toimintoa:
Op - vetohidastus
In - vetohipaisu
Io - vetohipaisu pulssin takareunasta
Id - vetohipaisu pulsssin etu- sekä takar.
Dr - päästöhidastus
R - symmetrinen työ/tauko, työaika ensin
Rb - symmetrinen työ/tauko, taukoaika ensin
• Automaattinen tai manuaalinen käynnistys
• Toistotarkkuus: ≤0.2%
• Lähtö: 5 A SPDT tai 5 A DPDT relettä
• Asennus DIN-kiskoon DIN/EN 50 022 mukaan
• 17,5 mm
• Syöttöjännite 12 VDC ja 12-240 VAC
• LED osoitus syöttöjännitteelle sekä lähtöreleelle
This product can be delivered in an envelope. There can be 12 pcs in one envelope.
The approximate size of the packed product or the sales package is 95 x 75 x 25 mm.