Carlo Gavazzi Teholähde SPMA241001S 100W
pc
Delivery time approximately 4 - 14 day(s).
Store0 pcs
Available in the webstore0 pcs
Product code
SPMA241001S
Electrical number
Product description
Teholähde DIN-kiskoon.
- lähtö jännite/virta 24 VDC/4,2A
- syöttöjännite 90-264 VAC ja 120-370 VDC
- koko L=90.0, K=91.0, S=55.5 mm
- asennus Din kiskoon
- ruuviliittimet
- LED näyttö syöttöjännite
The approximate size of the packed product or the sales package is 135 x 106 x 92 mm.
Lähtöjännite
24VDC